REDESIGN & WEBMASTERING


dedicated-versions"Odmień Swój  wizerunek w sieci"Nasza sczegółowa oferta, którą Państwu proponujemy. 

Zarówno z zakresu grafiki internetowej, grafiki DTP i materiałów drukowanych. 

Oferujemy  podpisywanie umów przedwstępnych, wraz z dokladnym harmonogramem odbioru prac, w skład umów mogą wchodzić także protokoły przekazania materiałów. Możliwe jest zawarcie umów zlecenie, umów o dzieło, bądź umów o pracę na określony czas, zakres.


Podejmujemy współpracę z:

Małymi przedsiębiorcami, agencjami reklamy, instytucjami oraz organizacjami pożytku publicznego, osobami indywidualnymi.


www.symbolyon-web.com    

Tworzymy strony internetowe od 1998 roku. W projektowaniu pomaga nam znajomość html-a, CSS, podstaw php oraz Java-Script, dzięki temu grafika na potrzeby www jest użyteczna. Możemy tworzyć ciekawe formy dzięki znajomości wielu programów, technik, zarówno przy użyciu Dreamweaver jak i Frontpage oraz wielu wtyczek i programów dodatkowych. Także w niektórych przypadkach oferujemy strony oparte na szablonach CMS. Proponujemy też Państwu obsługę serwera oraz domeny wraz z kompleksowym pozycjonowaniem stron.           

 ZNAJDZIESZ NAS 


Zajmujemy się kompletnym webmastring-iem, tworzeniem całej strony wraz z pozycjonowaniem. Budową portalu od drobnej grafiki, przygotowania fotografi, przez skomplikowane warstwy i efekty do kompletnej implementacji kodu strony, kończąc na przygotowaniu wszystkich elementów do pozycjonowania, wraz z obsługą strony na serwerze. Proponujemy umieszczenie Państwa strony w obszarze dzierżawionych serwerów lub Państwa istniejących miejsc hostingowych. STWORZYMY TWÓJ WIZERUNEK 

SYMBOLYON group

ul.Pomorska 34 lok.8

50-218 Wrocław

POLSKA
siedziba 

biuro@symbolyon-group.com© 2016-2017 

 'Elshalom' Design  POLAND


www@symbolyon-web.com
firma

+ 48 881 348 334
grafik

+ 48 792 184 610